Drobečková navigace

Úvod > Atrakce > VR hry

VR Hry 

 

 

 

 

    

GHOSTBUSTERS

Jste připraveni zachránit město San Francisco před zlými duchy? 

Utvořte silný a odvážný tým, plně vyzbrojen tak jako v tomto kultovním filmu. 

A staňte se hrdiny.... Boj právě začal!

 
 

POWER BEATS

Jsi připraven do toho praštit?

Tato hra opravdu otestuje tvoji kondici. Budeš boxovat, vyhýbat se letícím objektům a to vše v rychlosti a rytmu hudby, kterou si zvolíš. 

Tak neváhej a pojď do toho! 

 
 

EYE OF THE TEMPLE

Pusť se do dobrodružství!

Prozkoumávej obrovský a záludný chrám s cílem odhalit starou legendu. Balancuj mezi pohybujícími se bloky a vyhýbej se nebezpečným pastím. Nápomocí k řešení úkolů ti bude bič a louč.

 

 

Job Simulator

Vyzkoušejte si různé zaměstnání například jako automechanik, prodavač v minimarketu, kuchař,nebo práci v kanceláři. Hra je navržena jednoduše tak aby i malé děti si mohli tyto činnosti vyzkoušet. A zároveň hra působila zábavně. Let´s go to Job!

 

 

 

 

 

 

Superhot

Čas běží, jen když běžíš ty!

Oblíbená hra milionů hráčů, nadčasová. Superhot VR stírá hranice mezi opatrnou strategií a neřízeným chaosem a přináší dokonalý akční zážitek! Sbíráš zbraně padlých nepřátel a střílíš, prosekáváš se a manévruješ hurikánem pomalu letících střel. Tato hra ovšem vyžaduje i fyzickou zdatnost. Tak pokud se na to cítíš, tak hurá do toho!

 

 

 

 

 

Green Hell VR
Green Hell VR je survival hra podle úspěšné PC hry Green Hell s otevřeným světem v prostředí amazonského pralesa. Jako hráč se v ní ocitneš v džungli bez pomoci, jídla či jakékoli výbavy. Pokud chceš přežít, budeš muset ovládnout reálné techniky přežití.
 

 

 

WARPLANES - BATTLES OVER PACIFIC

Vzlítněte do oblak!

Jako pilot bojového letadla v II. světové válce v boji o Pacifik si v této hře otestujete váš postřeh , zručnost ale především odvahu! Realistická grafika a řízení letadla vám přinese silnej zážitek z tohoto leteckého souboje. 

 

 

THE CLIMB

Zažij pocity opravdového lezce!

V této hře si otestujete svoji obratnost, orientaci a vůli vyhrát nad skálou. Zažijete adrenalin na skalních stěnách a možná, když se povede tak i radost z dobitého vrcholu! Vybrat si můžete ze třech oblastí a to z jihovýchodní Asie, středozápadu USA a zkušenější se můžou vydat do větších stěn Alp.

 

BEAT SABER

Buď ve střehu!

Tato hra vyžaduje postřeh, rychlost a koncentraci. Hráč má dva světelné meče s kterými trefuje letící kostky. Kostky indigujou jakým mečem a z jaké strany má být kostka zasažena. Tvůrci hry si vyhráli i s doprovodnou hudbou, kterou si můžete vybrat tak, aby vám ladila do rytmu hry.

 

 

 

JURASSIC WORLD

Buď součástí děje!

Nejedná se o hru, ale o dva krátké VR filmy, kde jako divák se budete cítit součástí těchto úžasných příběhů. Ocitnete se na ostrově Nublar v blízkosti dinosaurů obklopeni nádhernou tamní přírodou. Zažijete i útok predátora který vám ukáže, že se nacházíte v opravdový divočině. Ale přesto se některým z vás možná nebude chtít vrátit  zpátky! 

 

 

OCEAN RIFT

Prozkoumejte svět pod hladinou oceánu. Ocean Rift je světově prvním VR vodním safari parkem. Je koncipován zároveň i jako výuka. Můžete volně plavat a pozorovat delfíny, žraloky, želvy, lvouny, velryby a dokonce i prehistorická zvířata. Tak neváhejte vodní svět na vás čeká.

 

 

WANDER

Baví vás cestovat?

Tak neváhejte a teleportujte se neomezeně kam se vám jen zachce po naší planetě. Můžete se procházet ve vaší ulici bydliště. Ale taktéž, můžete navštívit i ty nejkrásnější místa na světě. Pohodlnější tak jako s WANDER už to nemůže být.